apmaksa

www.sportainventars.lv lapā izvēlieties preci un pievienojiet ‘pirkumu grozam‘. Lapa labajā stūrī nospiediet uz ‘pirkuma grozs’, kas soli pa solim Jūs aizvedīs līdz pasūtījuma iesniegšanai www.sportainventars.lv administrācijai.

Tās pašas dienas ietvaros Jūs uz savu norādīto epasta adresi saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un arī rēķinu, kuru apmaksāt būs iespēja internetabankā. Rēķina apmaksas  laiks ir 3 dienas, ja gadījumā Jums ir radušies sarežģījumi ar rēķina apmaksu, rakstiet vai zvaniet, lai varam pagarināt rēķina apmaksas laiku.

Pēc rēķina apmaksas veikšanas piegādājam Jums preci. Preču piegādes laiks dažādām precēm ir atsķirīgs: preces, kuras atrodas noliktavā, piegādājam 1-3 dienu laikā, preces, kuras japasūta ārpus LV robežām vai arī jāveic ražošanas process, piegādājam vienas līdz trīs nedēļu laikā. Specifisku pasūtījumu gadījumos piegades laiks var būt arī ilgāks.

Preci  ir iespējams izņemt Jūrkalnes ielā 2 A , Rīgā, vai arī pieteikt piegādi pirkuma noformēšanas sadaļā, kas tiks pierēķināta klāt pie kopējā izvēlēto preču rēķina. Sīkāk par piegādes izmaksām šeit: http://www.sportainventars.lv/2011/10/piegade/

 

Atpakaļ